JUNIORZY MŁODSI. Trenerskie podsumowanie jesieni.

W minioną sobotę zwycięstwem 3:2 nad SMS-em Kraków Słowik U-17 zakończył niezwykle udaną dla siebie rundę jesienną, przez którą olkuszanie przeszli bez choćby jednej porażki. Zespół prowadzony przez zgrany trenerski duet Paweł Curyło – Tomasz Synowski, na przestrzeni całej kampanii stracił ledwie dwa punkty i to właśnie na wyjeździe z SMS-em. W pozostałych meczach „żółto-niebiescy” dominowali na murawie, zdobywając komplet oczek. II ligę wygrali w cuglach i w nagrodę już wiosną zagrają na wyższym szczeblu.

Niemal bezbłędną piłkarską jesień w wykonaniu Juniorów podsumowuje pierwszy szkoleniowiec drużyny Paweł Curyło.

- Runda jesienna w wykonaniu Juniorów Młodszych pokazała jak duży potencjał drzemie w naszych zawodnikach. Mimo iż są młodszym rocznikiem to charakter i determinacja zaprowadziła ich na szczyt. Udowodnili że nie ma drużyny z którą by nie wygrali w lidze. Prawdziwym sprawdzianem umiejętności chłopaków będzie gra w I Lidze Okręgowej Kraków, gdzie drużyny prezentują wysoki poziom sportowy. Zawodnicy będą mieć szansę udowodnić, że są zgraną i mocną drużyną. Naszym celem w nadchodzącej rundzie będzie pokazać się z jak najlepszej strony, przezwyciężyć swoje słabości, oraz zająć jak najlepsze miejsce w lidze, czego swoim podopiecznym i nam trenerom życzę!

Mimo że runda jesienna dobiegła końca, to przed ekipą Słowika U-17 jeszcze aktywny czas roztrenowania. Zimowych wakacji od piłki jednak nie będzie, bowiem zespół ma ambitne plany przygotowań do nowych wyzwań, których po awansie w nowym roku na pewno będzie pod dostatkiem.