KLUB. Kamil Wąs w Chorzowie!

Kamil Wąs jest kolejnym wychowankiem Słowika, który wybywa w piłkarski świat. 16-latek w nadchodzącym sezonie będzie reprezentował barwy UKS-u Ruch Chorzów, a więc zakotwiczy dokładnie tam, gdzie Bartłomiej Wdowik - inny z graczy młodego pokolenia, który pierwsze piłkarskie szlify również zbierał w "żółto-niebieskich" kolorach.

Kamil do „Niebieskich” trafił na zasadzie transferu definitywnego z Orbity Bukowno, choć przez ostatnie miesiące na zasadzie wypożyczenia grał w zespole Juniorów Młodszych olkuskiego KS-u, z którym wywalczył awans do krakowskiej I ligi.

Zarówno w Bukownie, jak i w Olkuszu jeszcze za czasów swojej gry w trykocie Słowika „Wąsik” charakteryzował się dobrze rozumianym „zacięciem” oraz ambicją, którą imponował w trakcie pobytu na boisku.

Kamil, życzymy powodzenia! Nie zapominaj o Nas!