Rocznik 2008. W Chrzanowie tuż za podium.

Tuż za podium uplasowali się podopieczni Piotra Wesołowskiego i Michała Tondosa podczas sobotniego turnieju „Chrzanów Cup 2018” organizowanego przez UKS AP 21.

Reprezentacja Słowika U-10 miała chrapkę na coś więcej, jednak rywale również nie przyjechali w roli statystów. Zmagania z kompletem punktów wygrał zdecydowanie najlepszy w całej stawce AP Sanok, przed AP Champions i UKS AP 21.

Olkuszanie z każdym z tych przeciwników przegrali, zwycięsko wychodząc z pojedynków przeciwko AP 2012 Trzebinia i Górnikowi Libiąż, wygrywając kolejno 6:1 i 3:0.

Po turniejowych emocjach nasi zawodnicy w Chrzanowie rozegrali jeszcze dwa mocne sparingi, ponownie z drużynami z Sanoka i UKS AP 21.

- Silna obsada i dużo pożytecznego grania. Oprócz meczu z Sanokiem gdzie rywale okazali się od nas dużo lepsi, trwała wyrównana walka. Szkoda tych minimalnych porażek, ale wierzymy, że już niedługo nadarzy się okazja do rewanżu – komentują zgodnie trenerzy OKS-u.

Komplet wyników:
OKS Słowik – AP Champions 0:1
OKS Słowik – AP Sanok 0:3
OKS Słowik – AP 2012 Trzebinia 6:1
OKS Słowik – Górnik Libiąż 3:0
OKS Słowik – UKS AP 21 1:2

Skład:
Sroka – N. Paliński, O. Palińska, Zgoda, Dela, Sochacki, Gawęda, Kruczek.