Rocznik 2010. Najlepsi w stolicy polskich Tatr!

MAMY TO! Słowik U-9 ZWYCIĘZCĄ tegorocznej edycji TATRY CUP! W wielkim finale olkuszanie 1:0 pokonali KS Zakopane, a decydującą o złocie bramkę strzelił Bartek Nowak-Jurczyk – MVP wśród zawodników!

Wcześniej o awansach do najważniejszego meczu zadecydowały rzuty karne. Zarówno w ćwierćfinale, jak i w półfinałowym starciu po regulaminowym czasie gry obowiązywały bezbramkowe remisy. Poziom rundy finałowej bardzo wyrównany, a o końcowym triumfie zadecydowały detale – głównie świetna postawa w defensywie!

Komplet wyników fazy pucharowej:
OKS Słowik – Champions Wrocław 0:0 (karne 2:1)
OKS Słowik – UKS Pieńsk 0:0 (karne 2:0)
OKS Słowik – KS Zakopane 1:0

BRAWO DRUŻYNA! Maciek Konieczny, Janek Grzebinoga, Marcel Domagała, Oskar Wcisło, Dominik Cudejko, Karol Rakuś, Bartek Nowak-Jurczyk, Bartek Wyżycki, Tomek Szymczyk, Marcin Skalski, Olek Chłosta, Franek Zawada.

Dzień wcześniej olkuszanie również z pierwszego miejsca awansowali do wspomnianego ćwierćfinału pokonując konkurencję w następującej kolejności: 2:0 Zdrój Ciechocinek, 3:1 Czarnych Węgrów oraz 4:0 Champions Rawa Mazowiecka.

Obszerna relacja z Zakopanego wkrótce!

(PK
)