Świąteczne granie dla Krzysia!

W sobotę w Hali olkuskiego MOSiR-u od godz. 10:00 Słowik zagra dla swojego małego przyjaciela - Krzysia Cieśli. To już trzecia edycja charytatywnego turnieju, z którego dochód w całości przeznaczany jest na poczet chorego na artrogrypozę 14-latka. I tym razem będzie podobnie. Oprócz dwóch zespołów wystawionych przez gospodarzy, w imprezie zagrają również Piast Skawina, GKS Katowice, WAP Wolbrom MP oraz AP Przemsza Klucze.

Dodatkowymi atrakcjami będą licytacje cennych sportowych gadżetów, w tym koszulki Reprezentacji Polski, Wisły Kraków, GKS-u Katowice, a także klubowe piłki i wiele innych ciekawych fantów.

W sobotę naszych podopiecznych odwiedzi także Święty Mikołaj. Przychodzimy na halę na 13:15!