Drużyny

PREZENTACJA DRUŻYN - JESIEŃ 2019   /   #10LatSłowika

Od lewej stoją: Adam Skiba, Mikołaj Urbański, Kacper Kądziela, Wojciech Sołtysik, Maksymilian Hein, Aleksander Ścigaj, Aleksander Kafel, Ignacy Stach, Michał Rejnowicz, Wojciech Sałata, Ignacy Mazur, Tymoteusz Woźniak, Liwia Adamek, Michał Żurada.

Od lewej siedzą: Piotr Rejnowicz, Filip Duda, Karol Drozdzowski, Michał Jurga, Stanisław Barzycki, Oskar Bzdyra, Natalia Beszterdo, Jan Roch, Adam Osmólski, Marcel Nabielski, Antoni Gamrat, Marcel Kucharski, Mateusz Góralczyk.

Od lewej stoją: Kacper Kołodziejczyk, Mikołaj Lipiński, Julian Kiełtyka, Kamil Gruszczyński, Łukasz Chudzik, Oliwier Jurek, Filip Wójcik, Zuzanna Pięta, Maria Dela, Daniel Girzycki, Leon Kowalczyk, Franciszek Skoczeń, Bartosz Skalski, Filip Płowiec, Filip Klich.

Od lewej siedzą: Maksymilian Stąpel, Bartosz Muzyk, Adam Hajduła, Mateusz Tylak, Franciszek Ptak, Adam Gorajczyk, Jan Duda, Jan Gorajczyk, Aleksander Górka, Tymoteusz Gliwiński, Leonard Drząszcz, Tymoteusz Gałka, Mateusz Gawłowski.

Od lewej stoją: Marek Mroźnik, Kacper Klima, Leonard Tryk, Aleksander Mazur, Bartosz Gołaś, Tymoteusz Kuś, Nikita Makarenko, Antoni Szcześniak.

Od lewej klęczą: Marcel Walczak-Wasilewski, Mateusz Niemczyk, Jan Ostrowski, Kostek Tomsia, Aleksander Giemzik, Igor Stramecki, Bartłomiej Michalik, Aleks Falandes.

Od lewej stoją: Jan Kot, Karol Burdak, Bartosz Noga, Piotr Pokwap, Igor Stach, Emil Gieszczyk, Aleksander Mazur, Borys Stachowicz, Filip Okrajni, Bartosz Szczurek.

Od lewej klęczą: Szymon Tokarz, Bartosz Piwek, Franciszek Dudek, Mateusz Magdziarz, Jan Fulbiszewski, Michał Gumółka, Oskar Kluczewski, Aleksander Głąb, Piotr Szczurek.

Od lewej stoją: Marcel Domagała, Krzysztof Ćwik, Jan Kajda, Adrian Głowacki, Oskar Wcisło, Bartek Szwajcowski, Antoni Kajda, Jan Krawczyk, Michał Marcinek, Szymon Czarnul, Maciej Konieczny, Bartek Grabowski, Jan Grzebinoga.

Od lewej klęczą: Karol Śmigielski, Aleksander Chłosta, Julian Kołodziej, Tomasz Szymczyk, Bartek Wyżycki, Marcin Skalski, Franciszek Sioła, Dawid Poczęsny, Bartek Lepianka, Dominik Cudejko, Tymoteusz Kuś, Bartek Nowak-Jurczyk, Emil Gnatowski, Karol Rakuś.

Od lewej stoją: Olaf Zielonka, Oskar Zdrodowski, Szymon Zgoda, Aleksander Dąbek, Sebastian Woźniak, Krystian Chudzik, Dawid Kruczek, Arkadiusz Sochacki, Filip Piątek, Michał Grojec, Karol Karcz, Jakub Wencel, Jan Sioła.

Od lewej klęczą: Dominik Kozieł, Antoni Penkal, Kacper Jurek, Nikodem Paliński, Maciej Gawęda, Oliwia Palińska, Hubert Kasprzyk, Maksymilian Papież, Jan Dela, Mateusz Kocjan, Joachim Natkaniec, Michał Słot.

Od lewej stoją: Dawid Patycki, Aleksander Ściążko, Dawid Pałyga, Mateusz Roszkowski, Karol Curyło, Patryk Siewierski, Olaf Szwajcowski.

Od lewej klęczą: Karol Szlachta, Kacper Flacht, Jan Grzanka, Konrad Malinowski, Bartosz Wierzchowski, Jakub Śladowski, Bartosz Żerdka, Eryk Cieślik.

Od lewej stoją: Jakub Żurada, Nicolas Maślanka, Łukasz Pajor, Filip Tomsia, Mikołaj Mosur, Jakub Rams, Tomasz Tomsia.

Od lewej klęczą: Igor Gałka, Michał Kuca, Szymon Górka, Kacper Urbańczyk, Michał Rapacz, Daniel Gwiazdoń, Kacper Ocieczek, Bartosz Banaś, Dorian Koryczan.

Od lewej stoją: Oliwier Piątek, Michał Pałka, Bartłomiej Żaba, Dawid Fidyk, Mateusz Seweryn, Mateusz Górka, Nikodem Kania, Damian Gąsiorek, Wojciech Tracz.

Od lewej klęczą: Sebastian Gałka, Jakub Żaba, Jakub Piekarski, Krzysztof Wolski, Oskar Błaszczykiewicz, Kamil Nawara, Kacper Gąsior, Michał Macałka, Bartłomiej Lipiński.

Wyżej od lewej: Marcin MRÓZ, Maciej MRÓZ, Piotr WESOŁOWSKI, Przemysław MICHALSKI, Piotr KUBICZEK.
Niżej od lewej: Tomasz SYNOWSKI, Paweł CURYŁO, Amanda SZRENIAWA, Artur KASPRZYK, Michał TONDOS.