KLUB. Bartek Wdowik - ostoja chorzowskiego Ruchu.

Lubimy przyglądać się naszym wychowankom w innych klubach. Podwójna radość jest wtedy, gdy któryś z nich decyduje o obliczu swojego zespołu. Tak właśnie jest w przypadku Bartłomieja Wdowika, który po raz kolejny błysnął w meczach młodzieżowego Ruchu Chorzów.

Kadra „Niebieskich” U-19 przebywała ostatnio na obozie przygotowawczym w nadmorskim Rewalu. To był ważny punkt zimowego ładowania akumulatorów przed rundą wiosenną, w której piłkarze Ruchu bronić będą pozycji lidera I ligi. Po pierwszej części sezonu chorzowianie wyprzedzają w tabeli Gwarka Zabrze, Rozwój Katowice oraz Rekord Bielsko-Biała. Mimo iż do premierowego starcia o punkty w 2018 roku pozostało jeszcze trochę czasu, to Ruch prezentuje się efektownie już teraz.

„Niebiescy” w meczach kontrolnych w Rewalu wysoko 5:1 pokonali Pogoń Szczecin U-19 występującą w Centralnej Lidze Juniorów oraz zremisowali 1:1 z Salosem Szczecin, także grającym w juniorskiej Ekstraklasie. W meczu z „Portowcami” Bartłomiej Wdowik skompletował hattricka, natomiast w starciu z Salosem w końcówce spotkania doprowadził do remisu.

Bartek, serdecznie gratulujemy skuteczności i życzymy dalszych sukcesów!