KLUB. Czerwiec pełen wrażeń i punktów!

W przeciągu ostatnich kilku dni zespoły Słowika zanotowały ważne rezultaty, które pozwalają mieć nadzieję, że w komplecie koniec czerwca będzie dla klubowej społeczności niezwykle radosny. Olkuszanie grali jednak nie tylko o ligowe punkty. Mają za sobą też intensywne turniejowe występy.

ŚRODA

To była bardzo istotna środa, bowiem wyniki wszystkich rozgrywanych spotkań miały niebagatelne znaczenie dla drużyn Słowika. Walczący o pozostanie w EkstraLidze Trampkarze zgarnęli pełną pulę na boisku najsłabszego w tabeli Piasta, Młodzicy wygrywając na wyjeździe z Przebojem coraz śmielej zgłaszają swoje aspiracje do utrzymania w I lidze, natomiast Orliki zaliczyły efektowną remontadę, odrabiając trzybramkową stratę do WAP-u i z kompletem punktów są bliscy zdobycia wiosennego mistrzostwa w olkuskich rozgrywkach.

TRAMPKARZE. EKSTRALIGA
Piast Skawina – OKS Słowik Olkusz 0:3 (0:0)

MŁODZIKI. I LIGA
AP Przebój Wolbrom – OKS Słowik Olkusz 1:2 (0:0)

ORLIKI. I LIGA
OKS Słowik Olkusz – WAP Wolbrom 8:5 (3:4)

WEEKEND

Za nami gorące i pracowite dni, obfitujące w mecze o punkty oraz turniejowe wojaże. Kolejne niezwykle cenne zwycięstwa w walce o utrzymanie odnieśli Trampkarze oraz Młodzicy występujący w krakowskiej I lidze. Kompletem punktów w lidze Orlików nadal mogą pochwalić się podopieczni Piotra Wesołowskiego i Michała Tondosa. Rocznik 2008 wygrał trudne spotkanie w Gołczy, natomiast zawodnicy o rok młodsi znaleźli się na podium charytatywnego turnieju w Mikołowie. Bardzo dobre wrażenie pozostawili również po sobie gracze Słowika U-7, którzy w sobotę okazali się bezkonkurencyjni w Trzyciążu, a dzień później podium świetnie obsadzonej Ekstraligi Talentów przegrali nieznacznie z Wisłą Kraków i Śląskiem Wrocław.

TRAMPKARZE. EKSTRALIGA
Nowa Proszowianka – OKS Słowik Olkusz 2:3 (0:3)
OKS Słowik Olkusz – Hutnik Kraków 1:2 (1:1)

MŁODZIKI. I LIGA