KLUB. WIELKA SPRAWA! Mamy kadrowiczkę!

Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 15 Paulina Kawalec, powołała dwadzieścia zawodniczek na mecze towarzyskie z Portugalią, które odbędą się w dniach 18 i 20 czerwca 2019 roku w Lizbonie. Wśród najlepszych polskich piłkarek, które już niebawem polecą do stolicy Portugalii znalazła się Kinga Seweryn!

Jesteśmy świadkami historycznego wydarzenia. 14-letnia olkuszanka, zawodniczka Słowika U-15 stała się pełnoprawną członkinią kadry narodowej, która za niespełna dwa tygodnie rozegra oficjalny dwumecz kontrolny z wymagającym rywalem na jego terenie. Po kilku pobytach na zgrupowaniach Akademii Młodych Orłów oraz debiucie w konsultacji szkoleniowej w Pruszkowie, nadszedł czas na powołanie do Reprezentacji i pojedynek z najlepszymi zawodniczkami z południa Europy.

Wylot do Lizbony poprzedzi krótkie zgrupowanie w Piasecznie. Rozpocznie się 15 czerwca. Dwa dni później podopieczne trener Kawalec z warszawskiego Okęcia wylecą do słonecznej Portugalii.

HISTORIA DZIEJE SIĘ NA NASZYCH OCZACH!
#KingaMusisz

Pełna lista kadrowiczek na czerwcowe mecze z Portugalią znajdziecie TUTAJ.