KLUB. Daj Misiaka dla Dzieciaka!

Razem z naszymi Partnerami: firmami Antrans, Antrans Bis i PKM Olkusz pomagamy małym pacjentom Centrum Onkologii w Gliwicach! W jaki sposób? Zbieramy dla nich pluszaki. Dlatego Drodzy Słowicy, jeśli macie u siebie w domach misie, smoki, jednorożce, czy inne przytulańce, podzielcie się nimi z chorymi dziećmi w tym wyjątkowym, przedświątecznym czasie!

Akcja trwa do 29 listopada, a więc mamy TYDZIEŃ! Wszystkie maskotki, które chcecie podarować składamy w Szkole Podstawowej nr 9 przed i po zajęciach treningowych (w kantorku trenerskim) lub bezpośrednio przekazujemy je szkoleniowcom.

Dla zawodnika/rodziny, który/a najmocniej obdaruje małych pacjentów, jako Słowik przygotowaliśmy nagrodę niespodziankę!

Serdecznie zachęcamy do udziału w akcji! Dobro lubi wracać!