Rocznik 2012. Bezkonkurencyjni w Skale!

Słowik U-7 utrzymał formę z końca roku, kiedy to wygrał rywalizację w ramach turnieju Wolanka Cup. Podopieczni trenera Marcina Mroza sukces z grudnia poparli z początkiem lutego w Skale, triumfując w zmaganiach organizowanych przez zawsze gościnną Skalankę.

Zwycięstwo drużyny z rocznika 2012 należy uznać za zwycięstwo totalne. Wszystko przez to, że młodzi olkuszanie w ośmiu meczach uzbierali komplet 24 punktów! Te liczby robią wrażenie, ale i motywują do kolejnych wyzwań, których przed tą ekipą w tym roku jeszcze wiele.

„Żółto-niebiescy” udział w imprezie zaczęli od wygranej nad Orbitą Bukowno. W następnych spotkaniach pokonali Zieleńczankę Zielonki, dwie drużyny Skalanki, Słomniczankę Słomniki, Maszycankę Maszyce, Górzankę Nawojowa Góra oraz krakowską Wisłę. Turniej zakończyli z efektownym bilansem bramkowym 37:9.

- Jestem dumny z chłopców. Po dłuższej przerwie spowodowanej feriami nie zapomnieliśmy o naszym stylu. Od pierwszego, aż do ostatniego meczu zawodnicy byli skoncentrowani i głodni gry. Turniej mogę z pełną świadomością podsumować jako udany i nie chodzi tutaj tylko o wyniki. One są istotne, ale nie najważniejsze na tym etapie szkolenia. Chodzi mi przede wszystkim o grę całego zespołu, zaangażowanie i świadomość jakie założenia mamy wykonywać na boisku – zaznacza trener Mróz.

Komplet wyników:
OKS Słowik – Orbita Bukowano 4:1