Rocznik 2011. Bilans zysków i strat na zero.

Dzień po przebojowym występie Słowika U-7, do Skały pojechała drużyna złożona z zawodników o rok starszych. Podopieczni Marcina Mroza tym razem znaleźli swoich pogromców, turniejową rywalizację kończąc niejako na zero: 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki.

Także i w niedzielę pierwszym rywalem olkuszan była Orbita Bukowno. Mecz zakończył się polubownym remisem 1:1. Następnie „żółto-niebiescy” wysoko 6:0 pokonali Lidera Siercza, a później dwukrotnie do zera dali się ograć Skalance oraz krakowskiej Clepardii. Na finiszu przyszedł znowu efektowny triumf nad Puszczą Niepołomice. Typowa huśtawka nastrojów.

- Często mieliśmy problem z koncentracją. Chłopcy byli rozkojarzeni, brakowało konsekwencji w podejmowaniu decyzji. Nie zabrakło jednak też znacznie lepszych momentów ze składnymi akcjami, kończonymi świetnymi strzałami. Pracujemy, trenujemy i wymagamy od siebie coraz więcej. Chłopcy mają spory potencjał sportowy, który postaramy się wykorzystać przy następnych okazjach – zaznacza trener Mróz.

Komplet wyników:
OKS Słowik – Orbita Bukowno 1:1