KLUB. Gramy dalej w Wakacjach z piłką!

Słowik U-13 wygrał powiatową rywalizację w turnieju „Wakacje z piłką nożną 2018”! W nagrodę podopieczni Rafała Pięty jako reprezentant PPN Olkusz z początkiem sierpnia zagrają o awans do wojewódzkiego finału na szczeblu subregionalnym Małopolski Zachodniej.

W poniedziałek na Blisko Boisko olkuszanie odnieśli dwa zwycięstwa. W pierwszym meczu 11:0 pokonali AP Przemsza Klucze, a niedługo później 3:1 ograli WAP Wolbrom, który na zakończenie zmagań rozgromił drużynę z Klucz.

Kolejność turnieju: 1. Słowik, 2. WAP, 3. AP Przemsza.

Teraz przed Słowikiem 2005 pracowite dwa tygodnie w Tucholi, a zaraz po powrocie z obozu przygotowawczego kolejna runda „Wakacji z piłką”. Rywale z powiatów: chrzanowskiego, oświęcimskiego i wadowickiego już czekają. Finał całego cyklu zaplanowano na 18 sierpnia w Swoszowicach. Na drużynowego zwycięzcę czeka efektowny puchar i sprzęt sportowy, natomiast dla 40 najlepszych zawodników organizatorzy (Małopolskie Zrzeszenie LZS oraz Urząd Marszałkowski) przygotowali siedmiodniowy obóz w Zawoi. Jak widać gra jest warta świeczki.

Powiązana galeria: