TRAMPKARZE. Ostatnia prosta przed ligą.

Do startu piłkarskiej wiosny zostały już tylko ostatnie dni. Na finiszu przygotowań do rundy rewanżowej jest najstarsza grupa wiekowa w Słowiku, a więc Trampkarze. Podopieczni Pawła Curyło z trzech ostatnich sparingów wygrali dwa.

O zwycięstwie 5:2 nad Krakusem Nowa Huta już informowaliśmy. Wygrana na ciężkim terenie w Zielonkach sprawiła, że olkuszanie jeszcze mocniej uwierzyli we własne umiejętności. Po efektownym triumfie, przyszedł zimny prysznic w postaci dużego lania jakie chłopcom z rocznika 2002 i młodszym zafundowali ich rówieśnicy z Wolbromia. WAP wygrał wysoko 9:3.

Szansa na rehabilitację nadarzyła się dosyć szybko. OKS w sobotni wieczór pojechał do Sosnowca na mecz kontrolny z Czarnymi. - Po 20 minutach pierwszej połowy przyszła burza i musieliśmy grać w bardzo ciężkich warunkach. Oberwanie chmury i silny wiatr nie były naszymi sprzymierzeńcami. Mimo to, chłopaki dali radę! - cieszy się trener Curyło.

Słowik wygrał 2:0 po bramkach Oliwiera Gardasa i Adama Kluczewskiego. Okazji na kolejne gole nie brakowało. - Naliczyłem jeszcze pięć niemal stuprocentowych sytuacji. Ponownie w rolach głównych wystąpili Gardas z Kluczewskim, ale tym razem ze skutecznością byli nieco na bakier – dodaje szkoleniowiec Trampkarzy.

Czarni Sosnowiec – OKS Słowik Olkusz 0:2
Bramki: Gardas, Kluczewski

OKS: Proć (50' Grelewicz) – K. Lipiński, Swędzioł, Kopczyński, Bukowiec - Bryniak, Karcz (40' B. Lipiński ), Kluczewski, Jedynak (40' Ciosek) - Koźlik, Gardas.

Teraz przed naszym zespołem ostatnia prosta w drodze po ligowe punkty. Początek rozgrywek w krakowskiej II Lidze Trampkarzy zaplanowano na kwiecień. Rywalami „żółto-niebieskich” wiosną będą: AP 21 Kraków, Garbarnia II Kraków, Hutnik Nowa Huta, Nowa Proszowianka Proszowice, Siemacha-Progres Kraków, Wieczysta Kraków i Wisła II Kraków.