KLUB. Od poniedziałku Ferie ze Słowikiem!

Od poniedziałku przez kolejne pięć dni blisko 50 zawodników weźmie udział w „Feriach ze Słowikiem”. To coroczne zimowisko, w trakcie którego podopieczni olkuskich trenerów nie tylko szlifują formę, ale także dobrze się bawią. Wzorem poprzednich edycji trening piłkarski urozmaicą wspólne wyjazdy.

Zawodnicy z roczników 2007, 2008, 2009 i 2010 zostali podzieleni na dwie grupy. Obozowicze będą pod opieką 5 szkoleniowców. Każdy dzień będzie się rozpoczynał o godz. 9:00 – zajęciami na parkietach Hali MOSiR oraz Szkoły Podstawowej nr 9. Stałym punktem będą też posiłki w Restauracji Capri, a popołudniami chłopcy albo odbędą kolejne jednostki treningowe, albo wybiorą się do LaserHause'u (we wtorek), albo nieco poskaczą w Parku Trampolin (w czwartek). Ostatniego dnia piłkarskich ferii Słowicy pojadą natomiast na mecze kontrolne – jedna grupa do Szreniawy, a druga do Libiąża.

Szykuje się tydzień pełny sportowych wrażeń! Startujemy w poniedziałek!

Harmonogram zimowiska dla obu grup poniżej.