KLUB. Komunikat w sprawie obecnej sytuacji.

Szanowni Rodzice i Zawodnicy OKS Słowik Olkusz!

W związku z aktualnym stanem epidemiologicznym na terenie Polski dotyczącym koronawirusa i działając zgodnie z rządową informacją na temat czasowego zamknięcia szkół, a przede wszystkim mając na względzie bezpieczeństwo Naszych zawodników, informujemy co następuje:

1. Od 11 do 25 marca włącznie, zajęcia wszystkich grup treningowych od Skrzata po Juniora Młodszego w Naszej Akademii zostają ZAWIESZONE.

2. Do 31 marca odgórnie zawieszone zostały wszystkie oficjalne rozgrywki ligowe. Nie odbędą się także wcześniej zaplanowane mecze kontrolne.

3. Odwołane zajęcia będą możliwe do odrobienia w dodatkowych terminach lub w lipcu (w zależności od rozwoju sytuacji). Szczegółowe informacje na ten temat przekażemy niezwłocznie po upływie dwutygodniowej kwarantanny. W związku z powyższym marzec pozostaje miesiącem normalnie odpłatnym, aby zachować płynność finansową klubu.

4. Przez okres zawieszenia zajęć treningowych, polecamy aktywność indywidualną we własnych domach i mieszkaniach. Trenerzy na pewno przekażą „zadania domowe”.

5. Badania lekarskie zaplanowane na 14 marca zostały przesunięte na późniejszy termin, o którym poinformujemy w stosownym czasie (po powrocie dzieci do szkół).

6. Prosimy o poważne podejście do powyższych treści oraz panującej sytuacji w całej Europie. Przestrzegajmy zasad higieny, ograniczmy do minimum spotkania w plenerze, dbajmy o zdrowie i komfort najbliższych Nam osób.

Jesteśmy przekonani, że ta wyjątkowa sytuacja jest przejściowa i już wkrótce wszyscy będziemy mogli wrócić zdrowi i pewni swojego bezpieczeństwa do tego co kochamy najbardziej!

Z wyrazami szacunku i sportowym pozdrowieniem,
Zarząd OKS Słowik Olkusz