KLUB. Komunikat w sprawie składek członkowskich.

Szanowni Państwo!

W trosce o przyszłość olkuskiego Słowika w okresie kwarantanny decyzją Zarządu, kwota składki członkowskiej na poczet Klubu wynosi 50 zł za miesiąc (w przypadku rodzeństwa dokonujemy tylko jednej wpłaty).

Termin płatności na konto bankowe upływa 15. dnia każdego miesiąca (15 kwietnia za kwiecień).
Alior Bank o/Olkusz: 27 2490 0005 0000 4500 9409 7652

W zamian otrzymujecie Państwo od szkoleniowców treningi on-line. Tylko w takich warunkach będziemy w stanie przetrwać ten czas. W przypadku trudnej sytuacji ekonomicznej w dobie kryzysu w Państwa domach, prosimy o oficjalną informację na adres mailowy: oks.slowik@wp.pl. Tylko wtedy możemy dokonać ewentualnego zwolnienia z płatności. W razie dodatkowych pytań prosimy o bezpośredni kontakt z prezesem Rafałem Piętą pod nr tel. 517 954 474. Liczymy na zrozumienie, terminowość i odpowiedzialne podejście do tematu.

Z wyrazami szacunku Zarząd OKS Słowik Olkusz