MŁODZIKI II. Pewny triumf w Trzyciążu.

Z kompletem zwycięstw drugi zespół Młodzików, tym razem prowadzony przez trenera Pawła Curyło zakończył niedzielne zmagania w Trzyciążu. Olkuszanie w całym turnieju, którego gospodarzem była Dłubnia stracili zaledwie jedną bramkę, dominując na boisku od początku do samego końca.

Słowik U-13 w pokonanym polu pozostawił swoich rówieśników z gminy Przeginia-Jerzmanowice, Pilicy oraz Charsznicy.

- Dobre przetarcie dla tych zawodników, którzy nie znaleźli się w kadrze na mecz I ligi. Chłopcy zdali egzamin, wygrywali w pewnym stylu. Nie powinniśmy mieć problemów ze zdobywaniem punktów w olkuskich rozgrywkach startujących w przyszłym tygodniu – zaznacza trener Curyło.

Pierwszym rywalem Słowika w meczu o punkty II ligi będzie Promień Przeginia. Spotkanie w poniedziałek 15 kwietnia. W następnych tygodniach „żółto-niebiescy” zmierzą się także z Przemszą Klucze, Centurią Chechło, Piliczanką, Ospelem Wierbka, Legionem Bydlin, Spartakiem oraz Trzema Koronami Żarnowiec. Może nie zabrzmi to zbyt skromnie, ale podium w tej stawce będzie dla olkuszan niejako obowiązkiem.

Komplet wyników:
OKS Słowik – FA Jurajska 2:0