MŁODZIKI. Trenerskie podsumowanie jesieni.

8 spotkań, z których 7 padło łupem Słowika U-13. Zespół Młodzików prowadzony przez duet trenerski Piotr Wesołowski – Michał Tondos na finiszu rundy wiosennej zgromadził 21 punktów, co pozwoliło „żółto-niebieskim” awansować na zaplecze Ligi Małopolskiej. To niewątpliwie duży sukces drużyny, która od sierpnia przeszła na system gry 8+1, a przy okazji musiała się mierzyć z nieco starszymi przeciwnikami od siebie.

Udaną piłkarską jesień w wykonaniu swoich podopiecznych komentuje trener mistrzowskiej drużyny Piotr Wesołowski.

- Osiągnęliśmy założony przed rundą jesienną cel, choć wiedzieliśmy, że przyjdzie nam rywalizować w zdecydowanej większości z rywalami o rok starszymi. Jedyne punkty straciliśmy w Skale, gdzie mimo niezłego początku mieliśmy słabszy dzień. Bardzo sobie cenię zwycięstwa nad wolbromskim WAP-em i Mam Talent Krzeszowice. To byli godni przeciwnicy, z którymi chłopcy musieli zaprezentować pełnię swoich możliwości. Stawka drużyn poza Przebojem, który w międzyczasie wycofał się z rozgrywek była bardzo wyrównana. To była dla całej naszej ekipy cenna lekcja na przyszłość. Wiosną przyjdzie nam zagrać w jeszcze silniejszym gronie. Jesteśmy jednak ambitną grupą młodych, zdolnych ludzi. Wierzę, że zimę przepracujemy sumiennie i w nowym roku utrzymamy nasz solidny poziom. Każdego dnia staramy się iść do przodu, robimy co w naszej mocy aby stawać się jeszcze lepszymi piłkarzami i szkoleniowcami. Razem z trenerem Michałem dziękujemy wszystkim zawodnikom za zaangażowanie, rodzicom za wyrozumiałość i ciągłe wsparcie, a wszystkim niedowiarkom za słowa, które jeszcze mocniej nas zmotywowały.

Podsumowanie jesiennych poczynań Słowika U-13 jest jednocześnie zapowiedzią aktywnej zimy. Plan gier sparingowych prezentuje się okazale. Szczegółowy harmonogram poniżej:

16 listopada (sobota) – AP Wieliczka
18 listopada (poniedziałek) – Orbita Bukowno